Bebeğinize En Uygun Mama ve Ek Gıda Tarifleri Artık Edibenin Mutfak Sırları’nda!

fb

‘Lezzetini Sevgiden Alan Yemek Tarifleri’ sloganıyla 2012 yılında blogumu kurduğum günden bu yana tamamı bana ait olan 300’ün üzerinde tarifi siz değerli takipçilerimle paylaştım.

Birbirinden güzel yemek tariflerinin yanı sıra ailemize geçen yıl katılan bebeğimizin için evde yapılabilecek besin değeri yüksek mamalar, çorbalar, sebze ve meyve püreleri, ev yapımı yoğurtlar vb. bebek tariflerini de mutfağımda uygulamaya başladım.

Bebek maması ve ek gıda tarifleri konusunda internette Türkçe kaynağın çok kısıtlı olduğunu gördüğüm için tariflerimi blogumda sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Hassas bir anne olarak dışarıdan hiçbir hazır gıda ürününü bebeğime vermiyor, tüm ek gıda ihtiyaçlarını tamamen sebze-meyvelerden evde hazırlıyorum.

Bütün annelerin evlerinde pratik bir şekilde hazırlayıp, bebeklerine gönül rahatlığıyla verebilecekleri bebek maması tariflerini özellikle bebeklerin ayına göre sınıflandıracağım. Böylece hangi tarifi, kaçıncı ayda bebeğinize verebileceğinizi kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Bebek yemeği tariflerini bugünden itibaren Bebekler İçin kategorisinden ve Resmi Facebook Sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Hepinize Sevgiler,

Edibe HADRA

fb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir